Diş Hekimi Derya Elik Hakkında, Kimdir?

Derya Elik

Diş Hekimi

Derya Elik, 18.02.1991 tarihinde Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde doğdu. İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrenimini Siverek’te bitiren Derya Elik, 2009 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini kazandı. 2016 yılında mezun olarak iş hayatına atıldı. İlgi alanları cerrahi işlemler (implant, diş çekimi) ve protez (gülüş tasarımı) olduğu için Türkiye ve Almanya’da çeşitli kurs ve kongrelere katılarak gerekli sertifikasyonlarını almaya hak kazandı.

Şu anda Karşıyaka, Alaybey’de tam donanımlı muayenehanesinde hastalarına hizmet vermektedir.

Hasta Yorumları

Karşıyaka, Diş Hekimi Derya Elik

Öncelikle diş doktorum derya hanıma ve diğer çalışanlarının ilgili olmasına teşekkür ederim. Çene ağrısı için gittim uygulanan plak tedavisi sayesinde hem çene ağrım gitti, hem de yüz şeklim değişti elinize emeğinize sağlık.

Helin Solmaz

Helin Solmaz

Uzman Derya hanıma çok teşekkürler. Güler yüzlü ve sıcak kanlılığından dolayı da ayrı teşekkür ederim. Dişlerime kaplama yaptırdım aşırı memnun kaldım. Gönül rahatlığı ile dişlerinizi teslim edebileceğiniz işinde çok başarılı bir doktor.

Fatih Özyiğit

Fatih Özyiğit

Ekibe ilk önce çok teşekkür ederim. Güler yüzlülüğüyle ve geniş iş tecrübesinin kusursuzluğuyla, işinin ehli bir diş hekimi olduğunu gördüm ve aldığım bilgiler ve tedavi karşısında çok mutlu oldum aynı zamanda çok da memnun kaldım.

Mehmet Emin Dal

Mehmet Emin Dal