Diş Hekimi Derya Elik Hakkında, Kimdir?

Derya Elik

Dentist

Derya Elik was born on 18.02.1991 in the Siverek district of Şanlıurfa. Completing her primary, secondary and high school education in Siverek, Derya Elik won the Ege University Faculty of Dentistry in 2009.She started her business life after graduating in 2016. Since her areas of interest are surgical procedures (implants, tooth extraction) and prosthetics (smile design), she attended various courses and congresses in Turkey and Germany and was entitled to receive the necessary certifications.

She is currently serving her patients in her fully equipped clinic in Karşıyaka, Alaybey.

Patient Comments

Karsiyaka, Dentist Derya Elik

Öncelikle diş doktorum derya hanıma ve diğer çalışanlarının ilgili olmasına teşekkür ederim. Çene ağrısı için gittim uygulanan plak tedavisi sayesinde hem çene ağrım gitti, hem de yüz şeklim değişti elinize emeğinize sağlık.

Helin Solmaz

Helin Solmaz

Uzman Derya hanıma çok teşekkürler. Güler yüzlü ve sıcak kanlılığından dolayı da ayrı teşekkür ederim. Dişlerime kaplama yaptırdım aşırı memnun kaldım. Gönül rahatlığı ile dişlerinizi teslim edebileceğiniz işinde çok başarılı bir doktor.

Fatih Özyiğit

Fatih Özyiğit

Ekibe ilk önce çok teşekkür ederim. Güler yüzlülüğüyle ve geniş iş tecrübesinin kusursuzluğuyla, işinin ehli bir diş hekimi olduğunu gördüm ve aldığım bilgiler ve tedavi karşısında çok mutlu oldum aynı zamanda çok da memnun kaldım.

Mehmet Emin Dal

Mehmet Emin Dal